Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Як організувати цікаве дозвілля для донечки

Як організувати цікаве дозвілля для донечки

2018-08-29 09:48:27   78

Заняття, які мама з татом обирають для дитини після школи, впливатимуть не лише на її розвиток, а й взаємовідносини з іншими. Хоча донечка щодня ходить до школи і, ніби, щоразу там дізнається щось нове, - та і це для неї з часом перетворюється в рутину. Тому потрібно подбати, як буде відволікатись дитина від уроків.

Гарний спосіб “переключитись” як і дитині, так і батькам, - це організувати спільний похід в кіно, дитячу виставу чи пікнік. Час проведений разом не тільки урізноманітнить дні донечки, а й покращить її стосунки із мамою і татом. Тоді малеча зможе поділитись тим, що її турбує, розповісти секрети та багато іншого. Проводячи час разом, батьки будуть розуміти чим живе їх донечка і де їй, можливо, потрібно допомогти. Звісно, чим більше часу приділятимете малечі, тим краще.

Відпочинок з однолітками також важливий, адже саме в такому середовищі юна принцеса дорослішає, вчиться комунікувати, пізнає людей. У колективі для дівчинки стають зрозумілими поняття “зла” і “добра”, “правди” та “брехні”. У цьому процесі абсолютно немає нічого поганого, адже донечка пізнає світ. Тим не менш, з таких колективів зазвичай виокремлюються люди, з якими вона буде дружити усе життя. Та все ж на цьому етапі дітей у більшості випадків пов'язує гра.

Цікавим та пізнавальним дозвілля дітей зроблять на спеціалізованих гуртках чи у секціях. Спорт, танці, малювання - це вже вибір за малечею. До речі, на гуртках дівчинка теж матиме взаємовідносини із такими ж діткам, як вона. Заняття, пов'язані зі спортом, виховуватимуть не лише силу волі та терпіння, а й загартовуватимуть її організм. Також спорт сприятиме правильному та здоровому розвитку тіла дівчинки, що дуже важливо буде для неї у майбутньому. Якщо ж малеча “тягнеться” до мистецтва, то краще обрати його.

Бажаємо вам та діткам завжди лише гарного та корисного дозвілля!

Рекомендовані статті