Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Чотири оригінальних подарунки маленькій школярці на 1 вересня

Чотири оригінальних подарунки маленькій школярці на 1 вересня

2018-09-04 12:42:21   18

Яке ж свято без подарунків. Це стосується й 1 вересня - Дня знань, коли офіційно завершуються безтурботні літні дні та розпочинається навчальний процес. Тому щоб ваша донечка точно раділа цьому дню, радимо підібрати їй цікавий і корисний подарунок. Оскільки дівчатка люблять все красиве і яскраве, відразу потурбуйтесь про те, щоб він був оригінально загорнутий.

1.Сертифікат на розваги у дитячу кімнату або на атракціони. Вибір залежить від віку вашої донечки та, звісно, її уподобань.

2. Книга підібрана за інтересами - відмінний подарунок. Можливо, дівчинка про якусь книгу давно мріяла, а ви все вагались чи купувати - то це саме той момент, коли це варто зробити. Здебільшого школяркам цікаві енциклопедії для дівчаток, видання про подорожі або тварин.

3.Оригінальний ланч бокс. Щодня до школи потрібно брати невеличкий перекус, ну а щоб портфель не пахнув ковбасою, подаруйте донечці ланч бокс. Будьте певні, що покладена туди їжа не помнеться і не забрудниться.

4. Флешка ще один новітній атрибут сучасного школяра. Оскільки деякі навчальні підручники доступні в електронному варіанті - це носій інформації точно не буде зайвим.

Ну а доповнити маленький презент можна часом проведеним разом із батьками після святкової лінійки. Підіть усією родиною в кіно або на піцу та поговоріть про плани на найближче майбутнє, обов'язково поцікавтесь, чи побажання у вашої донечки.

Рекомендовані статті
Рекомендовані товари