Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Як психологічно підготувати дитину до школи

Як психологічно підготувати дитину до школи

2018-09-04 12:46:36   26

Якщо ваша дитина радіє з тої причини, що скоро до школи - ви щасливчики. Адже в більшості малеча не охоче міняє веселі та безтурботні дні літа на сидіння за партою. Тому початок навчального року завжди викликає стрес.

Перше, що впливає на психічний стан дитини перед школою - це поведінка батьків. Передшкільні клопоти, покупки одягу, канцелярії, - стресовий період для батьків. Окрім того, мама з татом морально готуються змінити свій розпорядок дня, щоб більше приділи часу допомозі у навчанні школярам. Усі ці думки і переживання на емоційному рівні передається дітлахам.

Тому, щоб полегшити перехід від відпочинку до навчання батькам рекомендують організувати невелику вечірку на честь завершення літа. Можна це зробити у колі рідних, або ж запросити однокласників.

За кілька тижнів до початку навчального року, допоможіть діткам налаштувати свій внутрішній годинник. Поясніть, що потрібно лягти спати раніше, що б наступного дня прокинутись раніше. Таким чином організм дитини швидше пристосується до зміни графіка.

Поспілкуйтесь зі школярами про обов'язки, які їх чекають. Кожного року навчальний процес змінюється, з'являються нові виклики. Наприклад, прихід у клас нової вчительки, чи нового учня. Для дітей нові люди у житті - це також стрес, адже змінюється їх звичне коло спілкування.

Намагайтесь 1 вересня перетворити у свято. Підіть на лінійку до навчального закладу усією родиною, аби підтримати своїх школярів та показати, що подія важлива для вас.

Пам'ятайте, якою б складно не була ситуація в школі або поза нею, мама і тато мають підтримати своїх дочок і синочків. Зробіть усе, аби найстресовіші ситуації перетворити у невеликі веселі пригоди.

Рекомендовані статті