Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Підбираємо стрижку для дівчинки

Підбираємо стрижку для дівчинки

2018-09-06 17:34:55   21

Зовнішність дівчинки має бути змалечку ідеальною. Спочатку за цим слідкують батьки, а згодом вони навчають юну леді робити це самостійно. Звісно, це стосується і догляду за волоссям. Саме по зовнішньому вигляду волосся можна визначити чи охайна дівчинка і чи здоровий її організм.

Ще одна хороша властивість волосся - приховувати певні недоліки. І тут у нагоді стануть різноманітні стрижки, які радять почати підбирати дівчинці зі шкільного віку.

Маленькі принцеси дуже люблять об'ємні чубчики, та у цьому випадку краса може зашкодити. Адже надто довгі волоски діставатимуть очей і спричинятимуть їм дискомфорт - в результаті може розвинутись косоокість. Тому краще зупинитись на короткому і не надто густому чубчикові.

Обираючи форму зачіски звертайте увагу на контури обличчя дівчинки, щоб тільки підкреслити її красу. Якщо у вашої принцеси овальне або продовгувате личко, то підійде коротке волосся. Круглолицим дівчаткам підійде довге волосся та стрижки типу каскад.

Ну і не забувайте про укладку. Звісно помите волосся виглядає гарно, та коли його заплести у французьку косу чи зав'язати в оригінальний хвостик - це значно краще.

Доповнюйте образ аксесуарами. Обідки, шпилька, резинки підбирайте так, щоб вони пасували до кольорової гами та стилю одягу дівчинки.

Рекомендовані статті
Рекомендовані товари