Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Перехід до нової школи: як уникнути стресу

Перехід до нової школи: як уникнути стресу

2018-09-13 11:32:16   12

Будь-які зміни у житті дитини - це завжди для неї стрес. А коли це стосується переходу з однієї школи в іншу, - не обійтись без допомоги батьків.

Піти із колективу, де всі друзі, знайомі, в абсолютно чужий, де є свої фаворити учителів, лідери й нові правила поведінки, - маленькій школярці, перш за все, страшно, якими б відважними рисами характеру вона не володіла. І дуже добре, коли малеча у цьому страху не побоїться зізнатись мамі з татом, бо ж частина школярів просто не в змозі розпізнати стрес.

Тому ми зібрали чотири поради, як допомогти маленькій принцесі пережити цей період:

1.Міняйте школу після канікул, а не посеред навчального року, бо так ви створити проблеми не лише міжособистісного характеру, а й порушите навчальний процес.

2. Якщо ж обставини склалися так, що доводиться міняти школу посеред навчального року, то перш за все батькам не варто демонструвати перед дитиною своє занепокоєння цим. Поясніть, що з однокласниками вона зможе бачитись і гратися у вихідні, а в новій школі також знайде багато друзів.

3.За можливості попередньо прийдіть з дитиною на екскурсію в нову школу. Познайомте її з учителями та майбутніми однокласниками.

4.Не розповідайте керівництву школи про те, які є нюанси у поведінці дівчинки, погані оцінки чи інші неприємні моменти. Слова про те, яка ваша малеча чудова, точно краще вплинуть на ставлення педагогів.

Ну і звичайно, запасіться кількома порадами для вашої школярки. Хто як не мама з там знають, як донечка зав'язує стосунки з однолітками. Окрім того, прослідкуйте над якістю виконання домашнього завдання і зовнішнім виглядом школярки, бо ж перше враження від нової учениці базується на успішності та охайності.

Рекомендовані статті