Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

У якому віці варто проколювати дівчинці вуха

У якому віці варто проколювати дівчинці вуха

2018-09-14 12:58:13   11

Дівчатка люблять себе прикрашати різними аксесуарами. Найпоширенішими звісно є сережки — це те, що обирають навіть для дуже маленьких принцес. Побутує думка, що проколювати вуха діткам потрібно до року, бо у цей період свого життя вони нічого не пам'ятають і не відчувають болю. Та лікарі мають зовсім іншу позицію і кажуть, що не варто цього робити, як мінімум до трьох років.

Організм немовляти повністю формується, змінюється, і навіть необережний рух дитини може травмувати щойно проколоту мочку вуха. А що вже говорити про те, коли матуся буде одягати дочці светр через голову. Такий дискомфорт викликатиме тільки сльози й біль. Крім того, в період активного росту місце проколу може зміститись і симетричність порушиться.

Ставши трохи дорослішою, дівчинка сама може захотіти носити сережки. Вона буде хоч трішки підготовленою до того, що їй потрібно пережити. Адже проколи у будь-якому випадку будуть довго давати про себе знати. Також варто зважати на те, що починати носити сережки десь у віці 11 років буде трохи проблематично. Саме з цього періоду рани починають довше загоюватись.

Якщо батьки все ж зважились на проколювання вух своїй доньці, то варто замислитись над вибором сережок. Звісно, краще коли вони будуть золоті. Першими рекомендують купувати так звані цвяшки. Їх потрібно носити як мінімум 1-2 місяці, поки рани не загояться.

Рекомендовані статті