Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Як підібрати прикраси для дівчинки

Як підібрати прикраси для дівчинки

2018-10-09 09:48:03   34

Дівчатка дуже люблять приміряти мамині туфлі й одягати її намисто. Все просто — вони хочуть бути такими ж красивими, як їх мама. Тому варто принцесам мати свою невеличку скриньку із власними прикрасами — шпильками, брошками, браслетами та іншим.

Для найменших дівчаток першими прикрасами стають милі обручі та шпилька. Більшість батьків намагаються до року донечкам проколоти вуха. Лікарі радять зупинити свій вибір у такому випадку на виробах із золота.

Коли принцеса підростає, їй все більше подобаються прикраси такі, як у дорослих. Тому мама починає шукати донечці біжутерію. Робити це варто спільно із майбутньою власницею. Зверніть увагу, щоб виріб не мав гострих кутів, складних застібок, колючих вставок.

Найголовніший критерій вибору біжутерії — якість і безпечність матеріалів. Якщо це браслет чи намисто, краще щоб бусинки були нанизані на стрічку, а не на нитку, тоді виріб буде міцніший. Коли ж ідеться про кільця то їх підбирайте із полімеру, хірургічної сталі, чи пластику.

На свято придивіться набір із кількох прикрас, щоб він підходив під вбранням. Це може бути комплект сережки і кільце, намисто і браслет. Донечка зможе такий набір одягти й на інше свято, чи просто покрасуватись на прогулянці.

Десь з 6-7 років дівчинці можна пояснювати, що не слід одягати всі прикраси одразу, показувати приклади вдалих варіантів, і тим самим формувати її естетичний смак. У 10-12 років юні леді уже можуть зробити прикраси власноруч з різноманітних матеріалів. У підлітковому віці можна купувати перші комплекти із дорогоцінних металів.

Рекомендовані статті
Рекомендовані товари