Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

До зими готові! Обираємо зимову куртку

До зими готові! Обираємо зимову куртку

2018-10-29 15:17:32   21

Підібрати якісний одяг для дітей - місія непроста, особливо, коли це стосується верхнього зимового вбрання. Адже ця покупка дорога і повинна надійно оберігати малюків від холоду. Також багато батьків планують, щоб їх вибір прослужив кілька сезонів. Зимова куртка для дівчаток - ще складніше завдання, адже вони хочуть гарно виглядати у будь-яку погоду.

Щоб визначитись з вибором, потрібно розбиратись у різноманітті матеріалів. Будь-яка куртка складається із верхнього шару й утеплювача.

Зовнішня тканина має виконувати водо- та вітрозахисні функції. Залежно від походження, існують різні її види. Кожному з них притаманні переваги та недоліки

Нейлон і поліестер витримують до 15-20 хв мокрих опадів. Вони міцні, вітрозахисні, а також стійкі до сонячних променів.

Бавовняний натуральний верх є гіпоалергенним. Він чудово дихає, проте й вітер пропускає. Може довго сушитися та втрачати колір.

Мікрофібра являє собою надтонке волокно, яке дуже приємне на дотик. Окрім того, що воно стійке до погодних умов, повітря пропускає відмінно. З таким наповнювачем зимового одягу дівчинка не буде відчувати дискомфорту, до прикладу, у міському транспорті. Вироби з цієї матерії відрізняються високою вартістю.

Для активного відпочинку, наприклад, у горах, чудово підійде курточка, виповнена із мембрани, яка виводить назовні випаровування людини. Зупинятись на цьому варіанті не варто тим, хто веде малорухливий спосіб життя.

Щодо зимових утеплювачів, вони бувають натурального та синтетичного походження. Розберемось з усіма “за” та “проти”.

Серед штучних матеріалів синтепон зустрічається найчастіше, оскільки він один з найдешевших. Підійде для теплих зим, бо зігрівати може тоді, коли морози сягатимуть до 15-20 °С.

У якісному дитячому одязі можна часто зустріти замінники пуху, такі як холофайбер. Теплоізоляційні особливості цього утеплювача відмінні, адже морози у 20-25 °С йому не страшні. Алергічних реакцій від нього годі чекати.

Натуральні матеріали завжди знайдуть своїх поціновувачів. Так, деякі пальта наповнені гусячим пухом, разом з яким обов’язково має бути щонайменше 20% пір’я. В іншому випадку, маса може збитися у грудки. Чим холодніші зими, тим більший відсоток пуху має бути. Цю інформацію відповідальні виробники вказують на етикетці.

Догляд за натуральним наповнювачем має бути особливий, проте тепла зимова куртка точно задовільнить очікування вас та вашої доньки.

Все частіше модні тренди для дітей передбачають вироби з шерсті вівці. Це виглядає доволі стильно, а гріє чудово. Пам’ятайте, що зимовий одяг з овчини значно важчий за штучні вироби, але його довговічність та зносостійкість виправдають себе в будь-якому разі.

Щоб купувати верхній одяг, потрібно озброїтись цінними знаннями та вміти обрати для своєї принцеси тільки найкраще.