Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Модні обручі: поради про стильний аксесуар

Модні обручі: поради про стильний аксесуар

2018-12-04 15:54:01   8

Бажання дівчинки бути красивою, здається, закладено природою. З давніх-давен вроду завжди кортить підкреслити: буде це гарний одяг для дівчаток, легкий макіяж або витончені прикраси.

Де краще можуть виглядати аксесуари, як не на розкішному дівочому волоссі?

Ще у стародавні часи жінки вплітали у косу квіти або підбирали кучері обручем. Це виглядає вишукано та практично, адже часто неслухняні пасма заважають у побуті.

Обручі дійшли й до сьогодення, а їх різноманіття просто вражає. Вони можуть стати у пригоді, якщо, наприклад, для своєї доньки ви купили шкільну форму класичного стриманого пошиву і хочете розбавити образ цікавинкою.

Для різної пори року обруч має бути відповідним. Легкі мереживні варіанти залиште для літа. Взимку чудово виглядатиме, скажімо, пухнастий хутряний обідок.

Розмір голови також відіграє чимале значення. Пам’ятайте, що замалий виріб може спровокувати головні болі. Не покладайтесь на те, що прикраса є універсального розміру. Перед покупкою обов’язково приміряйте обране. Навіть ідеально підібраний виріб при тривалому використанні чинить тиск на скроні, тому необхідно робити перерви.

До вибору матеріалу, з якого виготовлений обруч, варто віднестись прискіпливо. Наприклад, повністю металевий виріб пошкоджує структуру волосся. Легкий пластмасовий може поламатись.

Інколи трапляються ситуації, коли потрібно справити блискуче враження та виглядати приголомшливо. В допомозі стане декоративна прикраса зі шкіри або оксамиту. Практичної функції вона не виконує, проте для святкових подій знадобиться. Також часто у продажі можна зустріти пов’язки, різнокольорові косички, хусточки. Якщо донька обирає одяг спортивного вуличного стилю, то така оздоба їй прийдеться до душі.

Обруч допоможе навіть підкреслити особливості або приховати недоліки дівчинки.

Так, вузьке обличчя можна округлити, підійнявши волосся та залишивши бокові пасма. Вся інша маса збирається у хвостик на маківці. При квадратній формі обідок має бути широким. Таким чином, увага не буде акцентуватись на підборідді. Візуально видовжити круглолицих допоможе начіс. Його доповнити зможе тонка акуратна смужка, оздоблена перлами або квітами. Такі галантерейні вироби можуть навіть впливати на ріст людини. Тонкі краще обирати низьким дівчатам. А носити бажано біля лінії росту волосся або й на лобі.

Кольорова гама інших елементів повинна гармоніювати між собою. Яскравий одяг для дівчат краще комбінується з широким обручем. Такого ж вибору варто притримуватись і власницям довгого волосся.

Зараз користується популярністю і цікава новинка - обідок навпаки. Утримувати пасма їм не під силу. Вони виконують, скоріше за все, декоративну функцію. Одягається з потиличної сторони та нагадує знаменитий лавровий вінок.

Цієї весни «котячі вушка« буквально заполонили вулиці міст. Тренд набрав популярності, особливо серед дівчаток-підлітків.

Як помітно, до вибору цього аксесуару поставитись потрібно відповідально, тому коли збираєтесь купити дитячий одяг, попіклуйтесь й про чарівне доповнення до нього. Можна впевнено заявити, що в арсеналі кожної модниці обруч знайде своє місце або й стане незамінним елементом стилю.