Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Як вибрати шкільну форму

Як вибрати шкільну форму

2018-08-07 15:02:33   67

До початку навчального року залишилось зовсім мало, тому батькам потрібно вже вирушати до магазинів і підшуковувати новенький шкільний одяг. Синя, бордо, чорна, сіра, зелена - сучасні виробництва пропонують різноманітну кольорову гаму та стильні фасони шкільної форми. Та головне, щоб одяг для дітей був не тільки сильним, а і якісним.

Матеріал - перше на що варто звертати увагу. Чи це жакет для дівчинки, чи штани для хлопчика - немає різниці. Тканина має бути натуральною. Звісно, хороші речі не можуть коштувати мало. Потрібно пам'ятати, що у шкільній формі дитина буде ходити день у день протягом року або навіть двох. То чи варто економити? Також зважте на те, що натуральні тканини більш еластичні, тому дитині буде легше рухатись, бігати, разом з тим, коліна і лікті не витягнуться через місяць носіння.

Cинтетичні речі можливо й дешевші та можуть викликати неприємні алергічні реакції у дітей. Штучні компоненти не даватимуть тілу повноцінно здійснювати теплообмін. Батькам зовсім не вдасться зекономити, а куди гірше - завдадуть шкоди здоров'ю малечі. Варто бути уважним, адже не завжди висока ціна - гарантія якості. Деякі нечесні виробники, пишуть на ярликах склад тканини, який хотіли б бачити покупці. До того ж, текстильне виробництво навчилось робити тканини такими, що з першого погляду і не визначиш, якість тканини.

Хороший матеріал має бути приємним дотик. Це напевно одна із найголовніших характеристик, яка допоможе визначити добротність виробу.

Рекомендовані статті