Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Що варто знати купуючи одяг в інтернеті

Що варто знати купуючи одяг в інтернеті

2018-08-08 13:47:55   75

Світ настільки швидко розвивається, що люди не завжди встигають спробувати усі новітні блага. Найпрогресивнішим винаходом останніх півстоліття став інтернет. Всесвітня павутина дозволила удосконалити спілкування не лише міжособистісне, а й бізнесове. Новий і популярний бізнес - інтернет-магазини. Їх кількість настільки велика, що можна навіть з дому не виходити, а товар будуть вам приносити під двері квартири чи будинку.

Найбільше через інтернет торгують одягом. Це те, що завжди потрібно, і людина постійно шукає щось для себе. До речі, сучасні розробки дозволяють навіть примірку здійснювати віртуальною.

Бувають випадки недобросовісних “підприємців”, які створюють подібні онлайн магазини, аби ошукувати людей. Тому ось кілька порад, як правильно робити покупки через інтернет і не попасти на гачок шахраїв.

1.Інтернет-магазин, якщо він представляє відому марку, має розмістити на сайті дозвільні документи на роботу - юридичну адресу, банківські реквізити, свідоцтво про реєстрацію та інше.
2.Попередньо з'ясуйте усі правила здійснення покупки конкретно у цьому магазині. Знову ж таки, якщо магазин продає одяг відомих брендів, у них є документи на продукцію.
3.Якщо магазин пропонує гарантію на товар - спокійно здійснюйте покупку.
4.Рекомендують оплачувати товар тільки через банк, оскільки там видають чек - документ, який засвідчує покупку. У разі чогось, товар чи гроші можна буде повернути.
5. Оплачуйте посилку після того, як її отримаєте.

Можемо вас заспокоїти, адже останнім часом значно поменшало скарг на інтернет-магазини. У зв'язку з великою конкуренцією на цьому віртуальному ринку, обманювати покупця дуже затратно.