Пн-Пт: 09:00-18:00

Ваш кошик порожній!

Скоро в школу! Які гуртки обрати для дівчинки

Скоро в школу! Які гуртки обрати для дівчинки

2018-08-29 09:41:03   52

Перед батьками школярок стоїть не просте завдання - обрати цікаве та пізнавальне дозвілля для своєї дівчинки. Це місце має стати для принцеси особливим. Там вона зможе розвивати свої вроджені таланти і робити це із задоволенням. Щоб вибір батьків виправдав очікування, обов'язково потрібно запитати у донечки, який гурток вона хотіла б відвідувати. Тут бажання дитини - закон.

Якщо є можливість, то обговорити спрямування гуртка з дитячим психологом, який попередньо поспілкується із донечкою. Фахівець допоможе розібратись, до якого заняття в малечі є здібності.

Щодо різновидів гуртків, то найпопулярнішими для дівчаток є танці, гімнастика, малювання, гра на музичних інструментах, вокальні студії, басейн. До речі, перш ніж потрапити на урок, педагоги проведуть невеличкий екзамен для донечки, аби побачити на що здатна дитина. Наприклад, на танцях або у музичній школі переш за все звертатимуть на те, чи буде “чути” музику дитина. Тому будьте готові самі та підготуйте морально до такого випробування маленьку принцесу. У мережі інтернет батьки знайдуть чимало прикладів запитань, які можуть цікавити учителів.

Ще одна порада для батьків, які віддають перевагу спортивним секціям, - обов'язково проконсультуйтесь із педіатром, щодо стану здоров'я дівчинки. З'ясуйте, чи готовий її організм до будь-яких силових навантажень і взагалі наскільки інтенсивними вони мають бути.

Трапляється, що проходивши деякий час у басейн чи на вокал, дитина більш не хоче туди йти. Звісно, для батьків це перший сигнал, що щось не те. Та не поспішайте робити висновки і різко не міняйте спрямованість гуртка. Адже у більшості випадків причина захована або у викладачі, який не зміг знайти підхід до донечки, або колектив не підходить їй. Тому радять перші заняття відвідувати разом і спостерігати за тим як усе відбувається.

Пам'ятайте, додаткові заняття з вивчення англійської мови чи математики - це не гуртки, а додаткове поглиблення знань. У дитини має бути час окрім гуртків та навчання на ігри з однолітками. Тому батьки мають раціонально розподілити час дитини, аби не перевантажити її.